KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16448207

nr 1644 8207

Göran Hahne

(f. 1943), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad -82, skärgård, 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 52x40 cm

Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 september 2024
kl 20:42:52

21/9 21:16:05 1      150 kr
23/9 19:12:46 2      Vinnande bud

Göran Hahne

Läs mer om Göran Hahne